horrorgeeks.blogspot.com
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Az Év Játéka 2007
Hát, fogalmam sincs. Lehet.
Az aktuális Cod multija mindig a top 10 multijáték köztött van.
Amúgy nem vagy te egy icipicit elfogult?
De tényleg csak egy csöppet.
Amúgy nem vagy te egy icipicit elfogult?

De tényleg csak egy csöppet.“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”
Hát a multi része eszméletlenül jó, de nyílván akik Crysis szintű fizikával és megvalósítással kényesztetik magukat, azoknak nem fog tetszeni.
horrorgeeks.blogspot.com
Szégyen lenne. Szerintem legalábbis, de mivel tömeg és tucatjáték, így minden esélye megvan rá, csak éppen ettől még sem jobb, sem rosszabb nem lesz!
Respect is not given. It's taken.
Van egy sanszom rá, hogy az nyer.
horrorgeeks.blogspot.com
Fúú, tényleg, az UT3 még hátravan! Na mindegy, végülis kétlem, hogy az 5-ös listámra ráférne, max. a Gears of War-t üthetné ki!
Amúgy nem hiszem, hogy korai lenne a topik, én már amúgy is csak a Crysis-ra vártam, az meg kivégezve.
Kanduhrka: mit akarsz a Call of Duty-val?
Ne viccelj légyszíves.
Amúgy nem hiszem, hogy korai lenne a topik, én már amúgy is csak a Crysis-ra vártam, az meg kivégezve.
Kanduhrka: mit akarsz a Call of Duty-val?
Ne viccelj légyszíves.
Respect is not given. It's taken.
Lesz még egy big shot: UT3
Nálam eddig első a The Witcher a most kijött nagyokat (fps-ek) még nem próbáltam.
Nálam eddig első a The Witcher a most kijött nagyokat (fps-ek) még nem próbáltam.
Mivel már nem valószínű, hogy befuthat valami big shot, így megegyezhetünk abban, hogy a lista dobogósai, de akár a top 10 is megjelent már! Tehát ideje összegezni a látottakat és nem is olyan egyszerű a dolog. A harmatos nyár után soha nem tapasztalt őszi mezőnnyel van dolgunk, folytatások és új trónkövetelők özönlenek, és most nem igazán érvényesül a mennyiség és minőség közti kissé elcsépelt összefüggés sem!
Nálam:
1.:The Witcher - játékélmény netovábbja, a választási lehetőségek és egyáltalán: a lehetőségek játéka, gyönyörű grafikával, az év soundtrackjével és egy olyan karakteres főhőssel, aki tényleg párját ritkítja!
2.:BioShock - az FPS-ek valós megújulása, vagy inkább reneszánsza, művészi grafikával és mindent elsöprő hangulattal! MUST HAVE! Itt is figyel az öreg Big Daddy az asztalomon
3.:Crysis - bár a teljes végigvitel után a csalódottság és a harag is belekeveredett az érzelmek közé, a játék egyes jelenetei -konkrétan az első 2/3-a- olyan páratlan precizitással adja vissza a készítők elképzeléseit, hogy már szinte csak rutinból említem meg emellett a grafikát és a harci élményeket! Kötelező.
4.:Portal - mert lehet máshogy is. Aki próbálta, tudja, hogy miről beszélek, a Valve egy mellékjátékként kidobott kis szösszenettel több innovációt vitt az iparba, mint mások a teljes munkásságuk alatt, mert végre egy játék, ahogy ugyan fogoly vagy, de nincsenek határok!
5.:Gears of War - lesznek, akiknek ez csak egy shooter, de lesznek, akiknek ez A shooter! Én az utóbbi vagyok: kőkemény marinehangulat, zúzós harcjelenetek, még zúzdább dumák és egy nagyon komoly zenei anyag támogatja az UE3 ezen megnyilvánulását, kegyetlenül élvezetes játék, nem szerencsés leírni a koncepció alapján! A desingerek munkája az év egyik legjobbja!
Eredetileg a Need for Speed: Pro Street-nek szántam az 5. helyet, de nálam az autósjátékok mindig másodlagosak voltak, így lecsúszott a -kissé tágra vett- dobogóról, viszont mindenképpen említést érdemel!
Nálam:
1.:The Witcher - játékélmény netovábbja, a választási lehetőségek és egyáltalán: a lehetőségek játéka, gyönyörű grafikával, az év soundtrackjével és egy olyan karakteres főhőssel, aki tényleg párját ritkítja!
2.:BioShock - az FPS-ek valós megújulása, vagy inkább reneszánsza, művészi grafikával és mindent elsöprő hangulattal! MUST HAVE! Itt is figyel az öreg Big Daddy az asztalomon
3.:Crysis - bár a teljes végigvitel után a csalódottság és a harag is belekeveredett az érzelmek közé, a játék egyes jelenetei -konkrétan az első 2/3-a- olyan páratlan precizitással adja vissza a készítők elképzeléseit, hogy már szinte csak rutinból említem meg emellett a grafikát és a harci élményeket! Kötelező.
4.:Portal - mert lehet máshogy is. Aki próbálta, tudja, hogy miről beszélek, a Valve egy mellékjátékként kidobott kis szösszenettel több innovációt vitt az iparba, mint mások a teljes munkásságuk alatt, mert végre egy játék, ahogy ugyan fogoly vagy, de nincsenek határok!
5.:Gears of War - lesznek, akiknek ez csak egy shooter, de lesznek, akiknek ez A shooter! Én az utóbbi vagyok: kőkemény marinehangulat, zúzós harcjelenetek, még zúzdább dumák és egy nagyon komoly zenei anyag támogatja az UE3 ezen megnyilvánulását, kegyetlenül élvezetes játék, nem szerencsés leírni a koncepció alapján! A desingerek munkája az év egyik legjobbja!
Eredetileg a Need for Speed: Pro Street-nek szántam az 5. helyet, de nálam az autósjátékok mindig másodlagosak voltak, így lecsúszott a -kissé tágra vett- dobogóról, viszont mindenképpen említést érdemel!
Respect is not given. It's taken.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
