28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Az Év Játéka 2007



Írd ide hozzászólásod:

McCl@ne
McCl@ne [13409]
A GameStar szerint ez a Mass Effect veri a The Witcher-!!!
Most már tényleg eszméletlen kíváncsi vagyok rá! Ráadásul ott vki azt írta, hogy biztos forrásból tudja (tuti kamu), hogy kijön PC-re is, bár mondjuk az eddigiek alapján ez akár igaz is lehet! (lásd SW:KoTOR)

Respect is not given. It's taken.

Vissza

Fórumszabályzat