28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Witcher képeslapok ajándékba (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

gothmog
gothmog [5162]
Nos, ugyan én még mindig a CE változat megjelenését várom (lesem is a mailjeimet folyamatosan), de elég sok képet láttam már a játékból, és ezúton szeretnék innen is gratulálni a 3D Brigade-os srácoknak, mert csúcsminőségű munkát végeztek.
Megjegyzem, a HeroesV-ös karaktereikre sem lehet azt mondani, hogy gyengén sikerültek volna... Azok is pengék lettek mind!
Még egyszer gratula!

Endure. In enduring, grow strong.

Vissza

Fórumszabályzat