28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar



Írd ide hozzászólásod:

Death man
Death man [6926]
Én azé KÉK GS-t veszek mert ha kivárnám a Ezüstöt elvonási tüneteim lennének
Nemtom kivárna azt a plusz pár hetet nekem má ez az 1hónap is sok
Ja mindjá 1.5-ös CS tehát az 1.4-et fölösleges felrakni a CD-re mer szerdán jelenik meg a 1.5ha nincs benne nagy hiba ha van akko +1hét.........

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Vissza

Fórumszabályzat