Nemtom kivárna azt a plusz pár hetet nekem má ez az 1hónap is sok
Ja mindjá 1.5-ös CS tehát az 1.4-et fölösleges felrakni a CD-re mer szerdán jelenik meg a 1.5ha nincs benne nagy hiba ha van akko +1hét.........
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
Fórum » Számítástechnikai magazinok
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !