28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar



Írd ide hozzászólásod:

szando
szando [647]
Komolyan nem láttam. A belvárosi teszkó előtti két újságárusnál csak PS2-es újság volt, megkérdezni viszont nem kérdeztem, csak két helyen, a szinház melletti kisbódéban meg egy trafikban a MAGYAR templom mellett.
Ja és a sör is nagyon finom volt! Kár, hogy nem lehet itthon Keltet kapni

"És egy pár üveg sörtől majd mindenki elfelejti, hogy az lett amit így pont nem akart itt senki..."

Vissza

Fórumszabályzat