28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

wikyke
wikyke [5]
Sziasztok
Segitséget szeretnék kérni!!
Nem tom a legelsö páján mit kell csinálni miután felébredek, mert felmentem a barlang bejárathoz és onnantól sötétség
Légyszi segitsetek
Elöre is köszönöm

Vissza

Fórumszabályzat