28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Kinek mi a kedvenc Ps2-es játéka?



Írd ide hozzászólásod:

davidc
davidc [2]
szia 11 éves vok és szeretnám kérdezni hogy a tenkaichi 2 nem irottt mert ha az akkor nem kell többit ha van msn ed vegyél fel ha nem akkor majd itt amit a tenkaichi ért cserélnék válassz ezekk közül rainbow six3 confict zone jak x fontos lenne ha müsöröss beszerezzem amugy az én nevem móna dávid meg még a tekken 5 re vagy 4 re válaszodat köszonöm elöre is szia
Lómáj
Lómáj [1]
cső!

Ha valakinek van forma 1-es játéka az írjon már nekem szívesen üzletelnék vele vmit! Ezek az én játékaim(Tenchu, Tekken 5, Star wars 3,MOHA Europan assault,Fifa 2004, ja és persze az isten játék Dragon ball Tenkaichi 1-2) ezeket tudom ajánlani..... ÍRJATOK!!!!

Vissza

Fórumszabályzat