28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

MP3 lejátszók



Írd ide hozzászólásod:

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Ma megvettem a padavan által itt kivesézett lejátszót, méghozzá nem kicsit jutányos áron! Ugyanis egy karácsonyi leárazásnak köszönhetően most egy hozzávaló bőrtokkal együtt összesen fizettem az 1 GB-os modellért 67€-t!!! Kb. 15-16e forint.

Persze a dolog negatívumát és apropóját az szolgáltatta, hogy a karácsonyi hajtásban valahol kiesett a Sony-m a zsebemből, de végülis mindegy, mert már úgyis haldoklott, meg így legalább olcsón jutottam hozzá ehhez!

Respect is not given. It's taken.

Vissza

Fórumszabályzat