28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

576KByte



Írd ide hozzászólásod:

Warhawk
Warhawk [1146]
Meg kell mondanom, hogy magazinon rég nevettem annyit, mint az 576 mostani számán... Hülyeséget hülyeségre írnak... A RA2 cikk iszonyatosan összevissza lett írva, és nagyon sokk cikkben vannak olyan dolgok, amit épeszű ember nem merne odaírni. Nem kell félreérteni, nem rosszindulatból mondom, mert szinte az indulástól veszem a magazint, de sajna most nagyon elszúrták...

Vissza

Fórumszabályzat