28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Az Év Játéka 2007



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Egyszerűen képtelenség volt minden híresebb és fontosabb játékkal játszani ebben az évben. Így Stranglehold, Jericho, UT3, BlackSite, Witcher stb. sajnos kimaradtak, amint lesz időm pótolni fogom őket (A kipróbált demó alapján nem szeretném rangsorolni egyiket sem). Szóval az én listám valahogy így néz ki:

Az év Játéka - BioShock

Az év FPS-e - Crysis és BioShock

Az év leghangulatosabb játéka - Bioshock

Az év legszórakoztatóbb játéka - Resident Evil 4(!!!) és BioShock

Az év csalódása - Colin Dirt és S.T.A.L.K.E.R.

Az év kellemes csalódása - Half Life2 - Episode2(!!!), Call of Duty 4 Modern Warfare, Medal of Honor Airborne

Ne kérdezzétek miért nem a Crysis az év játéka...nem tudom megindokolni. BioShock lenyűgözött, talán a környezet, az a környezet, amit még egy játékban sem láttam és a megvalósított világ, maga a kor illetve játékmenet jobban bejött mint a Crysis féle...

Autós játék számomra inkább a Colin szokott lenni, NFS-t már nem játszom, mivel a DIRT megbukott, ezért ebben a kategóriában számomra semmi érdemleges nincs. RTS-el már nem igen játszom ezért ide sem tudok mit írni...de több mint valószínű h a WIC lenne. RPG-t sem játszottam idén, de ide is a Witcher kerülne szvsz...

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat