Az év Játéka - BioShock
Az év FPS-e - Crysis és BioShock
Az év leghangulatosabb játéka - Bioshock
Az év legszórakoztatóbb játéka - Resident Evil 4(!!!) és BioShock
Az év csalódása - Colin Dirt és S.T.A.L.K.E.R.
Az év kellemes csalódása - Half Life2 - Episode2(!!!), Call of Duty 4 Modern Warfare, Medal of Honor Airborne
Ne kérdezzétek miért nem a Crysis az év játéka...nem tudom megindokolni. BioShock lenyűgözött, talán a környezet, az a környezet, amit még egy játékban sem láttam és a megvalósított világ, maga a kor illetve játékmenet jobban bejött mint a Crysis féle...
Autós játék számomra inkább a Colin szokott lenni, NFS-t már nem játszom, mivel a DIRT megbukott, ezért ebben a kategóriában számomra semmi érdemleges nincs. RTS-el már nem igen játszom ezért ide sem tudok mit írni...de több mint valószínű h a WIC lenne. RPG-t sem játszottam idén, de ide is a Witcher kerülne szvsz...
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
