28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Az Év Játéka 2007



Írd ide hozzászólásod:

KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Steam akko nevet lehet kérni? TF2-zhetnénk!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

U.S.F. Voyager
U.S.F. Voyager [1371]
Nálam így így néz ki most a TOP3 rangsor:
1.Bioshock és Crysis
2.Team Fortress 2
3.Half Life 2 Episode 2
4.S.T.A.L.K.E.R.

Bioshock @ Crysis:a Bioshock a hangulatáért,a korra jellemző grafért,A Crysis mindenképp történeti, grafikai, és a sok FPS újításért.
TF2:nagyon szórakoztató játék,tele van poénokkal,és aranyos a grafja is
Episode 2:hát igen.A nagyon várt Episode 2 pont olyan hosszú,mint az Ep 1.Kellemetlenül csalódtam benne,azért,mert nem bírták a történetet megcsinálni hosszabbra.A Valve ugyanazt vitte véghez vele,mint az Ep 1 végén:a történet újabb váratlan pillantban szakadt meg.Mondjuk az Ep 1 vége jól lett időzítve cselekményben, de az Ep 2 végjátékát elcseszték.
S.T.A.L.K.E.R.:igen, a S.T.A.L.K.E.R. nagyon belopta magát a szívembe a története miatt.Egyszerűen nem tudom megunni.Ha nagyon unatkozok,betöltök egy nehéz mapet,és azon írtok mindenkit

Pillanatnyilag ez a helyzet,majd egy hónap múlva tudom elmondani mit gondolok az ebben az évben kiadott játékokról(most kezdtem el velük játszani az új gépemenpl NFS Pro street,Hellgate London,GoW,World in Conflict,CoH(OF is),CoJ)

Never trust others....

Vissza

Fórumszabályzat