Kurva jó az új szám az eddigi legjobb!!! A teljes játék is isten(jó grafika, könnyű irányítás, stb...)Az cd-k fenomenálisak a Doom 3 animáció nagyon király!
Tudjátok mit mondtam karácsonykor mikor megkaptam a gépet és elkezdtem azon gondolkozni hogy milyen újságot vegyek mellé? Azt mondtam: " Talán veszek egy GS-t megnézni de az tuti hogy a guru-t fogom venni" Aztán annyira feljavult a GS hogy mostmár csak szuperlatívuszokban lehet róla beszélni!!!
Csak így tovább!
GAMESTAR RRRUUULLLEEEZZZ!!!
Hajrá Fradi!!!
