az egyetlen dolog amit a CoD készítői még nem próbáltak ki, a csndes-óceáni front. mivel jártunk már európában, oroszföldön és afrikában is, ez lenne az egyetlen logikus folytatás... hacsak persze nem akarják negyedjére is megmenteni európát a náciktól
Never underestimate the power of the Dark Side...