28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ps3 , Wii , XboX360 avagy az uj generációs konzolok



Írd ide hozzászólásod:

McCl@ne
McCl@ne [13409]
jó, hát kb. eszembe nem volt, csak azért írtam, hogy halálra rémisszem és kicsikarjak belőle 2 normális mondatot
amúgy tegnap(?) már sikereket értem el nála, igaz, akkor virágnyelven mondtam a magamét, csak mára elhervadtak!

Respect is not given. It's taken.

Samu G
Samu G [3933]
Ne tedd. Szórakoztató a srác. Írásai olyanok mint a legdurvább keresztrejtvények. Szinte már élvezet megfejteni őket.

Különbenis, retardáltak nélkül nem élet az élet (és nem fórum a fórum)

Glory, Glory Man United !!! Champions of England, Europe and the World!!!

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Folyamatosan kérvényezni fogom a bannolásodat, ha nem tanulsz meg normálisan, olvashatóan írni! Nem viccelek, ez már azért kritikán aluli, annyi nincs benned, hogy ha már segítségért jössz ide, akkor tisztességesen legépeld azt a 3 sort?
Nem is először szólok, nem tart semeddig azt a pár mondatot újra elolvasni.

Respect is not given. It's taken.

Snow Dog12
Snow Dog12 [1360]
nyarra össze kene dobjam a let ps3-ra esw akro emgvenem 1 soul calibur 4-el es 1 assasin creedel meg ami erdkelen ps3-mon a sw force unleashed. amugy a psp-vel mit lehet kezeni a ps3-on ?

Vissza

Fórumszabályzat