28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

wikyke
wikyke [5]
Sziasztok valaki eltudná küldeni a 20. pálya mentését mert a 19 pályán megyek Konggal és egyszer csak hirtelen se kép se hang csak egy nagy szürkeség. az E-mail cimem:
elöre is köszi

Vissza

Fórumszabályzat