28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Xbox 360 - kiegészítők - tuning - hozzávalók - egyebek



Írd ide hozzászólásod:

Skuloxid
Skuloxid [248]
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni hogy szerintetek jó lenne ezzel a monitorral játszani? link

Sajnos nem nagyon értek a monitorokhoz, úgyhogy megkérdezném hogy ennek a monitornak mekkora lehet körül belül az átmérője?

Köszi.

Vissza

Fórumszabályzat