28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

pres
pres [4157]
Én férfiasan bevallom kicsordultak a könnyeim a meccs végén. Nagyon örültem neki, itt üvöltöttem, ugráltam, futkorásztam a lakásban. Majd megpróbáltam apámat felhívni, de foglalt volt a hálózat. Na vajon miért

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Pyrogate
Pyrogate [21953]
persze, hogy óriási dolog, de azért szerencsére ez a csoport most nem volt annyira nehéz (igaz pár éve volt ennél könnyebb csopi is, mégsem sikerült).

Óriási eredmény ez, jövőre még nagyobbakat érünk el

Szenvedély nélkül a foci halott.

balays82
balays82 [14276]
Azért az ukránok 2007-ig lehúztak 9 évet a legjobbak között, vagyis az ő legyőzésük óriási dolog, még akkor is, ha néhány nagy sztár hiányzott a soraikból (pl: Ruslan Fedotenko). Én azért bízom benne, hogy ez még nem a csúcs. Az igazi az lenne, ha sikerülne megragadni az A csoportban. Ezek után már elképzelhető az is, bár százszor ilyen nehéz lesz, az biztos.
Pyrogate
Pyrogate [21953]
eszméletlen!
Én anno emlékszem, amikor ebbe az osztályba feljutottunk, az se volt semmi! És igaz, h most egy könnyebb csoportot kaptunk mint évek óta, de végre, végre megvan!
Beért az aranynemzedék!

Szenvedély nélkül a foci halott.

Vissza

Fórumszabályzat