Igen baromira örülök annak, hogy felkerültünk a top divízióba a nagyhatalmak mellé, de ismerjük be, esélyünk nincs! Ennek ellenére tényleg baromira örülök, hogy a fiúk kiállhatnak a nagy válogatottak ellen ahol több sztárjátékos is játszik, mégha esélyünk sincs! Igen megcsinálták!
"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111