28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Most mit akarsz?

Igen baromira örülök annak, hogy felkerültünk a top divízióba a nagyhatalmak mellé, de ismerjük be, esélyünk nincs! Ennek ellenére tényleg baromira örülök, hogy a fiúk kiállhatnak a nagy válogatottak ellen ahol több sztárjátékos is játszik, mégha esélyünk sincs! Igen megcsinálták!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Gillette
Gillette [9789]
Bírom egyesek hozzáállását. Elérünk egy ekkora sikert és ahelyett, hogy magyar létére örülne azzal jön, hogy mit csinálunk majd a svédek, kanada, usa stb ellen. Annyira gáz. Ki nem szarja le ha bucira vernek? Nem érdekel. Nem ellenük kell pontokat csenni és az se izgat ha kiesünk. Kit érdekel? A lényeg az hogy feljutottunk ha csak 1 évre akkor is. Megcsinálták azt ami sokáig elképzelhetetlen később álommá most valósággá vált.
Legyünk büszkék a csapatra!

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Vissza

Fórumszabályzat