28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21953]
naná, hogy büszkék vagyunk rájuk. Eszméletlen volt amikor a negyediket belőttük. Komolyan mondom majdnem sírtam

Szenvedély nélkül a foci halott.

Gillette
Gillette [9789]
Bírom egyesek hozzáállását. Elérünk egy ekkora sikert és ahelyett, hogy magyar létére örülne azzal jön, hogy mit csinálunk majd a svédek, kanada, usa stb ellen. Annyira gáz. Ki nem szarja le ha bucira vernek? Nem érdekel. Nem ellenük kell pontokat csenni és az se izgat ha kiesünk. Kit érdekel? A lényeg az hogy feljutottunk ha csak 1 évre akkor is. Megcsinálták azt ami sokáig elképzelhetetlen később álommá most valósággá vált.
Legyünk büszkék a csapatra!

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Vissza

Fórumszabályzat