28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ps3 , Wii , XboX360 avagy az uj generációs konzolok



Írd ide hozzászólásod:

Szoszomed
Szoszomed [320]
A két konzol grafikája alapvetően 100%-osan meg 1ezik.De úgy vettem észre hogy némely gammában a textúrák valamivel élesebbek X360-on mint PS3-on.Ennek az oka az lehet hogy X360-on a (új)gammák többsége nagyobb képfelbontásban fut mint PS3-on.Például nem rég lettem rá figyelmes(else hittem) hogy a Quake Wars PS3-on csak 720p-ben megy,X360-on pedig HD Ready 720p 1080i és Full HD 1080p-ben.Szal némely esetben az X360 verziónak a grafikája 1 picivel szebb(élesebb textúrák) de nem részletesebb(élethübb)Minden esetre ha grafika alapján akarsz dönteni hogy melyik legyen akkor én az X360-at ajánlom,de nincs olyan nagy különbség csak annyi amit irtam:"max élesebbek a textúrák X360-on"...

Mann
Mann [458]
És melyiknek valósághűbb a grafikája?

Vissza

Fórumszabályzat