nekem lenne egy kérdésem,ami a kov:mondjuk elkezdek játszani pl tombraider-el xbox360-on és ha nem csatlakozok az xbox-live-ra akkor nem tudom folytatni a mentésem,vagy ha nem updatelek,akkor sem.
ezt nem lehet valahogy ki iktatni,azt esetleg meg lehet hogy kihuzom a netkábelt és kész??még nem probáltam.köszi elöre is
