28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ps3 , Wii , XboX360 avagy az uj generációs konzolok



Írd ide hozzászólásod:

atiboy89
atiboy89 [9]
hali

nekem lenne egy kérdésem,ami a kov:mondjuk elkezdek játszani pl tombraider-el xbox360-on és ha nem csatlakozok az xbox-live-ra akkor nem tudom folytatni a mentésem,vagy ha nem updatelek,akkor sem.
ezt nem lehet valahogy ki iktatni,azt esetleg meg lehet hogy kihuzom a netkábelt és kész??még nem probáltam.köszi elöre is

Vissza

Fórumszabályzat