28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ps3 , Wii , XboX360 avagy az uj generációs konzolok



Írd ide hozzászólásod:

Szoszomed
Szoszomed [320]
Az nem lehet hogy csak MEG KÉRDEZI hogy szeretnéd-e letölteni és telepiteni a legújabb frissitést vagy hogy szeretnéd-e le ellenőrizni hogy elérhető-e az XBOX Live-on a legújabb frissités vagy ilyesmi????És ahoz hogy tovább lépj,folytasd a mentésed minden féle letöltés,frissités stb nélkül csak meg kell nyomnod a kontrolleren a "B" vagy "X" vagy "START" gombot?Szerintem ilyesmi lehet.

Minden esetre ha még nem próbáltad,akkor húzd ki a net kábelt..Az én X360-omba nincs be dugva és eddig még semmi olyasmivel nem találkoztam hogy kötelezően frissitenem kellene vagy csatlakoznom kellene az XBOX Live-ra mielőtt betöltené a mentésemet...Nagy köcsögség lenne az MS-től ha kötelezővé tenné a frissitést(XBOX Live előfizetést) még akkor is ha csak "Single-ben" akarunk játszani.Én nem hinném...
atiboy89
atiboy89 [9]
hali

nekem lenne egy kérdésem,ami a kov:mondjuk elkezdek játszani pl tombraider-el xbox360-on és ha nem csatlakozok az xbox-live-ra akkor nem tudom folytatni a mentésem,vagy ha nem updatelek,akkor sem.
ezt nem lehet valahogy ki iktatni,azt esetleg meg lehet hogy kihuzom a netkábelt és kész??még nem probáltam.köszi elöre is

Vissza

Fórumszabályzat