28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ps3 , Wii , XboX360 avagy az uj generációs konzolok



Írd ide hozzászólásod:

atiboy89
atiboy89 [9]
de pontosan ezt csinálja,de frissiteni csak akkor kell ha mondjuk 1-vagy 2 napig nem játszok.akkkor kérdi frissitek vagy nem és ha nem frissitek akkor nem tok mentésekkel játszani.
pl tomb raider:bejon balrol a szürke kép hogy csatlakozzak éh ha nem csatlakozok a live ra akkor egyszerüen a save és a load sötét szürke nem lehet rámennei nem érhető el.
ki probáltam hogy kihuom a kébelet ,igy tehát nincs live-ra csat lakoztás,de elkeseredésemre nem jok a mentések nem érhetők el.már a tökom tele van
kösz a segitséget még kiprobálom a x gombot még nem nyomtam b-t már igen:9

Vissza

Fórumszabályzat