28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Elég meggyőző videó. Az látszik, hogy a kinézet polírozására nagy hangsúlyt fektettek az ukránok. Bízom benne, hogy a játékmenet hibáinak kijavítására is. Ebben az esetben nálam felkerül a kipróbálásra érdemes játékok listájára.
Razor03
Razor03 [14703]
Kezdem azt hinni, hogy a Clear Sky lesz az igazi STALKER! Hatalmas hangulat bomba, brutális Dx10 effektekkel (?) -> itt

Töltsétek, és ámuljatok (ha volt korábban, én kérek elnézést )

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat