28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik a kedvenc zenei stílusotok?



Írd ide hozzászólásod:

Da Harlem
Da Harlem [3]
Gyerekek,mondhattok bármit a legjobb műfaj a Gangsta rap.2 okból:
1.-Csak igazságról szól.
2.-Nem lehet utánozni.
Ugyhogy rockerok nektek már lejárt.Egy új korszak kezdődik.

Vissza

Fórumszabályzat