28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ps3 , Wii , XboX360 avagy az uj generációs konzolok



Írd ide hozzászólásod:

refurb
refurb [35]
Sziasztok!

Itt többször is olvasom, hogy X-en fizetős a network funkció, de ez nem annyira gáz, meg ilyenek. Hát X-em nincs, csak PS3-am, de pl. PS-t full rágyúrták a hálózati dolgokra. Most gondolok szinte az összes játékra és szimplán a menüre is. X-hez pl. akkor fizetni kell a firmware frissitésekhez is vagy van egyáltalán hozzá folyamatos system update?

Vissza

Fórumszabályzat