Azt szeretném megkérdezni, hogy mennyire éri meg Arcade system-et venni, és hogy ugyanannyira élvezhetőke-e rajta ajátékok mint a drágább verziókon. Jah és hogy miben gátol hogy nincs benne merevlemez, csak 256Mb-os memóriakártya.
sry a noob kérdésért, előre is köszi.
B
