28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ps3 , Wii , XboX360 avagy az uj generációs konzolok



Írd ide hozzászólásod:

Punxnotdead!
Punxnotdead! [6]
Hello!

Azt szeretném megkérdezni, hogy mennyire éri meg Arcade system-et venni, és hogy ugyanannyira élvezhetőke-e rajta ajátékok mint a drágább verziókon. Jah és hogy miben gátol hogy nincs benne merevlemez, csak 256Mb-os memóriakártya.
sry a noob kérdésért, előre is köszi.

B

Vissza

Fórumszabályzat