28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

Bzs007
Bzs007 [105]
Gondolom valoszinüleg feltették ezt a kérdést amit én fogok de nincs türelmem végigrágni 66 oldalt ezért felteszem. Mert az U-ban megakadtam mert nem full a speed.exe-m és nem tom honan leszedni. Pls segítetek.

"Az élet olyan mint 1 papir és mi vagyunk a tollak amik írnak ra. De ovatosan mert amit egyszer ráírsz már kitörölni nem tudod!"

Vissza

Fórumszabályzat