28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

vally
vally [9774]
nálam whql detonátorral még nem volt gond.

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Blade Runner
Blade Runner [3128]
Komolyan mondjátok, hogy az NVidia driverekkel soha sem volt gond? Meg nem kellett patch-ekre várni? Sajnos olyan világban élünk, hogy gyakran az egyik, vagy a másik kártyacsaláddal nem hajlandó rendesen menni a program, és ez nem írható a kártya gyártók számlájára egyértelműen, ebben tettestárs még a windoze és a játék író csapat is. Az hogy az ATI-val volt eddig több probléma, annak inkább az volt az oka, hogy a játék programozók a legerősebb harveret kedvelik és ebben az Nvidia volt előnyben. most azonban sokan váltanak ATI-ra így majd az NVidia-nak is többet kell szívnia a rosszul megírt programokkal. A régebbi játékok pedig általában futnak csont nélkül az ATI driverekkel is, ugyanis ezekkel teszetelik le a drivereket (nem is aknakeresővel! ).

Blade

Vissza

Fórumszabályzat