28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik a kedvenc zenei stílusotok?



Írd ide hozzászólásod:

daemoonhunter
daemoonhunter [1587]
Electro, Trance, Psytrance, Hardtrance, Goa, Rave, Hardcore(Uk/Techno), Industrial, Sythpop-Futurepop, Metal(folk vagy industrial, technoval kevert), New Wave, Light Wave, Experimental, esetleg Ambient

Vissza

Fórumszabályzat