Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Fórum » Beszélgetés a játékokról
S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky
Jaja, 10 perc után tényleg simán ki lehet jelenti valamire, hogy szar, főként úgy hogy haverpajtinál toltad. Grat srác. Majd ha végigtoltad saját gépeden, normális konfigon, és írsz valami hasonlót akkor adok a véleményedre, és elfogadom, hogy nem jött be, de addig padavant idézve: "kuka"!
mintha azt irtam volna nem a torteneti szalrol beszelek. amugy ennek meg a csernobili katasztrofa az alapja.
kit erdekel , hogy a crysis verhetetlen. mondtam en hogy ez jobban nez ki? de ez fut nalam meg meg sok 1000 ember gepen gyorsan, viselheto grafikaval az masik jatek meg nem.
es igen probaltam a jatekot, nem gyozott meg. nem az en gepemen persze.
kit erdekel , hogy a crysis verhetetlen. mondtam en hogy ez jobban nez ki? de ez fut nalam meg meg sok 1000 ember gepen gyorsan, viselheto grafikaval az masik jatek meg nem.
es igen probaltam a jatekot, nem gyozott meg. nem az en gepemen persze.
Hiába, ha az egyetlen hang lakásodban a merevlemez olvasófejének percegése, hiába, mert nincs csajod...
Mert a mutánsos, anomáliás STALKER az maga a dokumentált valóság...
A grafikát meg inkább hagyjuk, nem vita alap, annyira egyértelmű, hogy a Crysis egyelőre verhetetlen, de a STALKER-től egészen biztosan nyugdtan aludhat.
És a Crysis sem feltétlenül a pörgésről szól, sőt, sokkal kifizetödőbb taktikusan menni előre a célig és a nanosuit révén "kicsit" több lehetőség van erre, mint Igor foltos cuccosában.
Arról meg nem beszélve, hogy a Crysisban ugye ismeretlenek az olyan unfair szarok, mint a respawnoló ellenfelek, vagy a "leosztok 10 fejest az ellenfélnek, erre az megfordul és egy durral agyonlő" baromságok.
A grafikát meg inkább hagyjuk, nem vita alap, annyira egyértelmű, hogy a Crysis egyelőre verhetetlen, de a STALKER-től egészen biztosan nyugdtan aludhat.
És a Crysis sem feltétlenül a pörgésről szól, sőt, sokkal kifizetödőbb taktikusan menni előre a célig és a nanosuit révén "kicsit" több lehetőség van erre, mint Igor foltos cuccosában.
Arról meg nem beszélve, hogy a Crysisban ugye ismeretlenek az olyan unfair szarok, mint a respawnoló ellenfelek, vagy a "leosztok 10 fejest az ellenfélnek, erre az megfordul és egy durral agyonlő" baromságok.
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
a crysis egy vicc ami a valosagalapjat illet. nem tortenetileg persze. az itt is fikcio bar nemi alap azer van hozza ugye.
meg ez a jatek megy egy gyengebb gepen is szep grafikaval viszonylag.
de ez a jatek nem a porgesrol szol. sokszor megfontolt startegia kell majd a kesobiaekben ,hogyan is mesz tovabb egy szakaszon mert a berohanok lovok esz nelkul nem mukodik.
amugy annak ellenere vedem a jatekor, hogy azota se tudtam tovabb vinni mert a meteseimet nem lehet betolteni kilep a jatek.
meg ez a jatek megy egy gyengebb gepen is szep grafikaval viszonylag.
de ez a jatek nem a porgesrol szol. sokszor megfontolt startegia kell majd a kesobiaekben ,hogyan is mesz tovabb egy szakaszon mert a berohanok lovok esz nelkul nem mukodik.
amugy annak ellenere vedem a jatekor, hogy azota se tudtam tovabb vinni mert a meteseimet nem lehet betolteni kilep a jatek.
Hiába, ha az egyetlen hang lakásodban a merevlemez olvasófejének percegése, hiába, mert nincs csajod...
hát nekem elég gagyi így pár óra után. grafika majdnem maxon van és szerintem nem egy nagy durranás, crysis sokkal szebb és optimizáltabb. a fegyver is tök gagyin néz ki, a lövés is tök gagyi, ahogy a becsapódások és a tűzharcok is. a játékmenet meg nem túl változatos. crysis sokkal lendületesebb, szebb, élvezhetőbb.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
