28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky



Írd ide hozzászólásod:

gucci
gucci [497]
A Stalkert és a Crysist nem érdemes összehasonlítani , már csak azért sem mert a Werhead nagyobb költségvetésböl készölt hozzáértő és elhivatott magyar emberek álltal.A Stalkernél bár több idő volt rá és a szakmai tényező is adott volt hm bugos sablonos lett sajnos.Többet vártam ettöl a játéktol , de mostmár ez van .A Crysist nem játszottam végig mert az Ufós rész már nem jött be ,de el kel ismerni nagyot alkottak.A wearhed warezosan itt van de nem raktam fel annyira nem izgat majd ha már végigtoltam ezt.

Vissza

Fórumszabályzat