Nem akarlak lebeszélni a vásárlásról, de ha a dolog nem életbevágó (mondjuk meghalt az előző kártya) akkor tényleg érdemesebb várni egy pár hónapot még, év vége vagy a jövő év eleje, hogy ugyanannyi pénzért vegyél egy full DX9-es kártyát (akár NV30, akár R300-ast) vagy fele/negyed árért vegyél egy DX8-as kártyát (itt meg aztán lesz választék addigra! )
Én remélem is, hogy nem fog megjelenni ebben az évben, mert ha most (1-2 hónapon belül) megveszem a GF4 Ti 4600 és 2 hétre rá megjelenik a GF5, tuti szívrohamot kapnék.
Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.