28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
Asszem velem jól jár az Asus meg az nVidia, 1 éven belül G2-t, G3-t, G4-et...

Most pihenek a vásárlással, me lyukas a zoknim is... Jó kicsalták a pénzt...
okoska3000
okoska3000 [12750]
Ezt mondta az eszem nekem is, de nem bírtam ki és megvettem a G4 Ultrát egy valag pénzért, nagyon bizsergett a fejem
Blade Runner
Blade Runner [3128]
Nem akarlak lebeszélni a vásárlásról, de ha a dolog nem életbevágó (mondjuk meghalt az előző kártya) akkor tényleg érdemesebb várni egy pár hónapot még, év vége vagy a jövő év eleje, hogy ugyanannyi pénzért vegyél egy full DX9-es kártyát (akár NV30, akár R300-ast) vagy fele/negyed árért vegyél egy DX8-as kártyát (itt meg aztán lesz választék addigra! )

Blade

kEnAcE
kEnAcE [9563]
Én remélem is, hogy nem fog megjelenni ebben az évben, mert ha most (1-2 hónapon belül) megveszem a GF4 Ti 4600 és 2 hétre rá megjelenik a GF5, tuti szívrohamot kapnék.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Vissza

Fórumszabályzat