Nem csak én vagyok ilyen "elvetemült": Én megnéztem, de nincs ott semmi

Fórum » Beszélgetés a játékokról

Küldetésekből tudnék pénzt csinálni, csak szaladtam Agyar után, így most védelmi öltözet nélkül vagyok kénytelen szembeszállni a zóna körülményeivel.
És sötétben tényleg eléggé para!
Éjjellátót meg ha találnék sem tudnék venni, valahogy rohadtul kevés a pénzem!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111