28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky



Írd ide hozzászólásod:

Fodii
Fodii [16]
Én most Red Forest-ban vagyok. Elég durva a helyzet, sok a mutáns és az ellenséges Stalker. Egyébként egy kis segítséget kérnék a tapasztaltabbaktól: tud valaki egy jó fegyverkereskedőt a játékban??
THX

Vissza

Fórumszabályzat