28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky



Írd ide hozzászólásod:

Pistii
Pistii [161]
Valaki megvette már A magyar szinkronost??
Meséljetek már milyen "Héé stalker hozd már vissza a raklap vodkámat" meg ilyenek??

"Ha másodikvagy Te vagy az első alki veszít"

Vissza

Fórumszabályzat