28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Nekem már meghozta a futár, de kipróbálni még nem tudtam, mert a munkahelyen ülök. A tartalomról tehát még nem tudok semmit mondani, de a csomagolás hozza a szokásos CDProjekt minőséget. A doboz a játékon kívül tartalmaz egy kézikönyvet, egy térképet a zónáról, és a játék négy frakciójának matricáit. Persze a nagyon pofás gyűjtői változat lett vona az igazi (katonai táska, zenei cd, művészi album, textil felvarró stb.), de nem volt szívem annyit kiadni érte, amikor a közeljövőben is lesz bőven mire költeni.
Pistii
Pistii [161]
Valaki megvette már A magyar szinkronost??
Meséljetek már milyen "Héé stalker hozd már vissza a raklap vodkámat" meg ilyenek??

"Ha másodikvagy Te vagy az első alki veszít"

Vissza

Fórumszabályzat