Muszáj, ha a topon aakar maradni. Márpedig az eddigi második megelőzte /az ATi a 9700-al/, igy hát belead apait-anyait hogy visszaszerezze a vezetést a kártyák terén.
Kiváncsian várom a fejleményeket.
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
Si vis pacem, para bellum!

No szegény NVidia mérnökök! Legközeleb újévben látják a családjukat! LOLBlade