Nincsenek előitéleteim, a noname VGA-k között is ez egyik kedvencem a Manli márka.
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
Si vis pacem, para bellum!
Si vis pacem, para bellum!

No szegény NVidia mérnökök! Legközeleb újévben látják a családjukat! LOLBlade