NV 30 még őszzel !!!
Már a megjelenésekor is úgy adták, szóval ez a Microsoft is elég harcias tud lenni, ha a pénzről van szó.
Nincs kereslet az x-box iránt, legalábbis mélyen a várakozás alatt van /a mai PC-k ismeretében mindjuk érthető/.
Ezért pl. japánban mármár az előállitási költség alatt adják a gépet hogy legyürjék a konkurrenciát.
Sirmelon
Ezért pl. japánban mármár az előállitási költség alatt adják a gépet hogy legyürjék a konkurrenciát.
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
Biztos ezért állították le a hazai x-box gyártást. Biztos túl drágák vagyunk
De az csak jó, mert az a fejlődést jelenti.
De az csak jó, mert az a fejlődést jelenti.
Ha jól tudom Costa Rica a drog és drogbárók hazája.
Már tudom, honnan van az Intelnek annyi zsetonja!
Ezzel szemben az AMD karitative a maláj munkanélküliséget csökkenti.
Dior:
Ott annyira olcsó a munkaerő, hogy érdemes oda ipart telepiteni, de a minőségi normákat a gyártó cég állitja fel.
Amellett orig távol-keleti cégek is gyártanak jó minőségü cuccosokat.
Sirmelon
Már tudom, honnan van az Intelnek annyi zsetonja!
Ezzel szemben az AMD karitative a maláj munkanélküliséget csökkenti.
Dior:
Ott annyira olcsó a munkaerő, hogy érdemes oda ipart telepiteni, de a minőségi normákat a gyártó cég állitja fel.
Amellett orig távol-keleti cégek is gyártanak jó minőségü cuccosokat.
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
És nagyon sok intelen: Made is Costa Rica.
Forróvérű intelek!
Forróvérű intelek!
Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
Az összes AMD CPU-n ott a felirat: Made in Malaysia
Nincsenek előitéleteim, a noname VGA-k között is ez egyik kedvencem a Manli márka.
Sirmelon
Nincsenek előitéleteim, a noname VGA-k között is ez egyik kedvencem a Manli márka.
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
Máshol már feltettem a kérdést, de felteszem itt is. Bennetek milyen gondolatok jelennek meg, ha valamin azt pillantjátok meg, hogy Made in Taiwan, vagy China?
"kiharcolja magának a győzelmet, hogy ő legyen az uralkodó"
Muszáj, ha a topon aakar maradni. Márpedig az eddigi második megelőzte /az ATi a 9700-al/, igy hát belead apait-anyait hogy visszaszerezze a vezetést a kártyák terén.
Kiváncsian várom a fejleményeket.
Sirmelon
Muszáj, ha a topon aakar maradni. Márpedig az eddigi második megelőzte /az ATi a 9700-al/, igy hát belead apait-anyait hogy visszaszerezze a vezetést a kártyák terén.
Kiváncsian várom a fejleményeket.
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
Ebből is látszik, az Nvidiának milyen agresszív politikája van. Higgyétek el, kiharcolja magának a győzelmet, hogy ő legyen az uralkodó. Nem akarok politizálni, de kis hazánkban is van egy ilyen hasonló adottságokkal rendelkező párt is... 

Most meg épp ott tart a dolog, hogy lesz NV30 karácsonykor. A naffőnök nyilatkozta.
No szegény NVidia mérnökök! Legközeleb újévben látják a családjukat! LOL
No szegény NVidia mérnökök! Legközeleb újévben látják a családjukat! LOLBlade
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
