28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Berkenye
Berkenye [2325]
Már a megjelenésekor is úgy adták, szóval ez a Microsoft is elég harcias tud lenni, ha a pénzről van szó.
Sirmelon
Sirmelon [9786]
Nincs kereslet az x-box iránt, legalábbis mélyen a várakozás alatt van /a mai PC-k ismeretében mindjuk érthető/.
Ezért pl. japánban mármár az előállitási költség alatt adják a gépet hogy legyürjék a konkurrenciát.

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

Berkenye
Berkenye [2325]
Biztos ezért állították le a hazai x-box gyártást. Biztos túl drágák vagyunk
De az csak jó, mert az a fejlődést jelenti.
Sirmelon
Sirmelon [9786]
Ha jól tudom Costa Rica a drog és drogbárók hazája.
Már tudom, honnan van az Intelnek annyi zsetonja!
Ezzel szemben az AMD karitative a maláj munkanélküliséget csökkenti.

Dior:
Ott annyira olcsó a munkaerő, hogy érdemes oda ipart telepiteni, de a minőségi normákat a gyártó cég állitja fel.
Amellett orig távol-keleti cégek is gyártanak jó minőségü cuccosokat.

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

vally
vally [9774]
És nagyon sok intelen: Made is Costa Rica.
Forróvérű intelek!

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Sirmelon
Sirmelon [9786]
Az összes AMD CPU-n ott a felirat: Made in Malaysia
Nincsenek előitéleteim, a noname VGA-k között is ez egyik kedvencem a Manli márka.

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

Berkenye
Berkenye [2325]
Máshol már feltettem a kérdést, de felteszem itt is. Bennetek milyen gondolatok jelennek meg, ha valamin azt pillantjátok meg, hogy Made in Taiwan, vagy China?
Sirmelon
Sirmelon [9786]
"kiharcolja magának a győzelmet, hogy ő legyen az uralkodó"

Muszáj, ha a topon aakar maradni. Márpedig az eddigi második megelőzte /az ATi a 9700-al/, igy hát belead apait-anyait hogy visszaszerezze a vezetést a kártyák terén.
Kiváncsian várom a fejleményeket.

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

Berkenye
Berkenye [2325]
Ebből is látszik, az Nvidiának milyen agresszív politikája van. Higgyétek el, kiharcolja magának a győzelmet, hogy ő legyen az uralkodó. Nem akarok politizálni, de kis hazánkban is van egy ilyen hasonló adottságokkal rendelkező párt is...
Blade Runner
Blade Runner [3128]
Most meg épp ott tart a dolog, hogy lesz NV30 karácsonykor. A naffőnök nyilatkozta. No szegény NVidia mérnökök! Legközeleb újévben látják a családjukat! LOL

Blade

Vissza

Fórumszabályzat