Viszont,ha a galaxis közepén a groxoknak robbantod be pár bolygóját,az senkit nem érdekel
Igaz,akkor a grox is bevadul rendesen
Legalábbis a patch nélküli változatban úgyvan.Fórum » Beszélgetés a játékokról
Viszont,ha a galaxis közepén a groxoknak robbantod be pár bolygóját,az senkit nem érdekel
Igaz,akkor a grox is bevadul rendesen
Legalábbis a patch nélküli változatban úgyvan.

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
Tehát T3 szint,maximális toron szám stb.A pajzsot használd,sokat felfog,legalábbis amíg tart energiával
És gyorsabb is, mint lőtávolon kívülről leszedegetni a tornyokat protonrakétával
Én legalábbis óvom a hajóm, mert nem sok az a 11ezer HP

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...