aMd most per pillanat jobban áll /ld.: ATI vs. nVidia/, de az Intel sem hülye, ne izguljatok...
Most éppen a Banias asztali kiadása várható, 1400-on ver egy 1800+-t, a pletxkák szerint.
Ebben már a NetBurst 2 arhitektóra van, ennek megfelelő teljesíménnyel.
Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
No szegény NVidia mérnökök! Legközeleb újévben látják a családjukat! LOL