28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Far Cry 2 videók (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Playbahnosh
Playbahnosh [482]
Engem már csak az érdekelne, hogy mi lett a régi sebzési rendszerrel. Mi ez az új HP-csík? Amúgy nekem a korábbi videók jobban tetszettek, mint ez. Ennek már valahogy olyan sablon FPS kinézete van, a korábbiaknak volt hangulatuk. De inkább ne legyen igazam.

Vissza

Fórumszabályzat