Azt nem tudod véletlenül hpgy a sims 3 meg fog-e jelenni ps3-ra? Mert az aztán szerintem tényleg kihasználná a bikaerös procit egyrészt azért mert az egész várost kéne számolnia + még a rengeteg AI-t is, de birnám ha megjelnne, imádkozok ezerrel csak jelenjen meg (remélem nem lesz úgy elszarva a mint a s2 ps2-re

)
No entry