28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Aranylemezre került a Red Alert 3 (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

sysnrt
sysnrt [1146]
Mondjuk az tényleg elég hányadék dolog, hogy demót nem adnak ki... szekuromra bezzeg futja, de egy kis egypályás demót kiadni, az már luxus...
davkar9
davkar9 [11521]
Hát tudod, a legyek meg a szar esete...

Amúgy én is nagyon kíváncsi vagyok már rá viszont az ára miatt először mindenképen a "demót" próbálom ki (tényleg, nem úgy volt, hogy az is lesz?).
sysnrt
sysnrt [1146]
Akik játszottak a bétával, azoknak a beszámolói döntő többségben pozitívak voltak. Ha annyira elcseszték, azért ennyi embernek nem tetszhet.
Playbahnosh
Playbahnosh [482]
Istenem, add, hogy ne legyen szar, add hogy ne legyen szar, lécciléccilécci!

Vissza

Fórumszabályzat