28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Aranylemezre került a Red Alert 3 (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Szabip
Szabip [2426]
Ingyenes volt a Fileplaneten keresztül!
Reggelni kellett de nem került semmibe! Én is így Bétáztam.

A legtöbb HC játékosnak van netje és ők vennék amúgy is meg, mint ahogy én is meg fogom venni mert a multija feledhetetlen lesz.

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.

sysnrt
sysnrt [1146]
Akinek van netje és regelt a köztudottan fizetős Fileplanet-ra. Azért van bőr a képükön, ha ez volt a demo.
Szabip
Szabip [2426]
Ott volt a beta, bárki csatlakozhatott akinek volt netje (márpedig ma már szinte mindenkinek van aki játszik), aki megvett a TW:WK-t az már nyáron is Bétázhatott.

Ennyi.

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.

Vissza

Fórumszabályzat