28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Spore



Írd ide hozzászólásod:

PUBY2000
PUBY2000 [7]
Hellósztok Nagy Róbert vagyok segítségeteket kérném mert eleakadtam az ürkorszakban, ott amikor le kellen győzögetni sorban az ellenséges kolóniákat de nem tudom egymagában a főhajóval legyőzni őket és azt szeretném megkérdezni hogy hogyan kell a fő hajóhoz hozzárendelni több hajót mert mutatja hogy lehet de nem tudom hogy hogy kell vagy ha nem lehet akkor mondjátok már el hogy hogyan tovább onnan, előre is köszönöm!

Vissza

Fórumszabályzat