28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Gobiakos
Gobiakos [13332]
Bár maga a szám rettentően ismerős nekem is, de ezzel azt hiszem inkább Barthezz-t kéne megkeresned, vagy bárki mást, aki ezekben a zene körökben mozog. Én nem tartozom közéjük. De küldj neki PM-et, biztosíthatlak, hogy segíteni fog!
trobixxx
trobixxx [90]
http://www.obsessionclub.ro/index.php?id=10
itt az oldal, es van rajta egy zenelejatszo fuunkcio, az obsession zenet jatszd le nezd meg es irj kerlek vissza !
Gobiakos
Gobiakos [13332]
Írj e-mailt az oldal tulajdonosának, és egyszerűen kérd el a zenét. Ha nem jogvédett a dal (azt írtad, "egyedi"), akkor szerintem oda fogják adni, miért ne tennék? De pontosan melyik ez az oldal? elküldenéd PM-ben a címét? Megnézném, és lehet, hogy a zenével kapcsolatban s tudnék segíteni.
trobixxx
trobixxx [90]
Fel akarok venni egy zenet ami egy honlap betetdala, nem lehet sehol letolteni, egyedi es kurva jo ! Windows Vistam van ezert nem lehet csak mikrofonrol venni fel hangot de ugy rengeteget veszt a minosegbol, a Win XP vel lehetett olyat, hogy magat a szamitogep amit lejatsz azta a hangot veszi fel, es kituno minossegben, kerlek segitsetek, mondjatok egy programt amivel meg tudom ezt oldani PLZ PLZ KEEERLEK ! Elore is koszi !!!!!!!!

Vissza

Fórumszabályzat