28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ps3 , Wii , XboX360 avagy az uj generációs konzolok



Írd ide hozzászólásod:

igi44
igi44 [8]
Sziasztok!Szeretném megkérdezni, hogy milyen monitort érdemes venni X 360 mellé? Hagyományos 72cm-es tv van a házban de csak 50Hz-es.A haverom boxát kipróbáltuk és a gép felemelte 60Hz-re a frissítést.Nem tudom hogy ez árthat e a tv-nek, nem szeretném megölni mert utána engem ölnének meg. Inkább ezért monitort vennék mellé 19"-22" körül és ehhez kellene valamilyen tipp.Köszi

Vissza

Fórumszabályzat