Fórum » Konzolok, konzolos játékok
Ps3 , Wii , XboX360 avagy az uj generációs konzolok
Szevasz!Én előtted kérdeztem apróságokat, de mondom azóta mit tudok.Nos én is Xbox 360-at szeretnék venni.Legjobb kép érdekében lcd tv-n érdemes nyomni,de akkor samsung tv-t válassz mert abban van vmi amitől szebb a kép mint más lcd tv-n. Elvileg van vmilyen szerződés a MS és a Samsung között. Sima tv-re is rá lehet kötni, scart kell semmi más. A játékokról annyit hogy tuti drága egy eredeti játék, de ha jó a tört fogod, letöltöd, kiírod a dual layer lemezle és tolod. Ez persze csak akkor megy a flasheltetve van a gép. A legújabbnál ez most +20ezret jelent(ma kérdeztem).De így is belefér 65-70ezer ft-be.Ezt a live dolgot nem vágom, azt majd másvalaki elmondja, de én személy szerint nem használnám, ha netezni akarok ott a gép, boxon nem tolnék online játékot. Egyébként Xbox-ból ha jól tudom 2010ben fog kijönni a legújabb generáció, addig meg tuti nincs baj. Ha úgy veszed egy gép is elévül addigra. Ha szerencsénk lesz nem térnek át a blue rayre mint a ps3nál és akkor továbbra is lehet tört játékkal játszani.
Én alapvetően pc-s vagyok, de amilyen szinten megy itt a hülyének nézés, és a színvonal mélyrepülése miatt, gondolkodom az Xbox360-on. Ebben a témában teljesen új vagyok, ezért megköszönném, ha vki tudna válaszolni ezekre a kérdésekre:
1. Mikor várható bármiféle generációváltás? Meddig érdemes még a mostani modellekben gondolkodni?
2. Gondolom minél nagyobb felbontás annál jobb. Mégis kb. mi az a minimum képernyőméret, amin már élvezhető a móka, és inkább tv (LCD vagy plazma?), monitor, vagy mindegy? (Most pc-hez van egy 19"-os monitorom)
3. Kissé sokallom az Xbox360 játékok árát a pc-hez képest. Itt is van árzuhanás a régebbi dolgok esetében, vagy maradnak 13-18 ezer Ft között?
4. Láttam live feltöltést, 14000 Ft felett volt 4200 pont. Ez milyen rendszerben működik? Valami időkorlátozás alapon, vagy amennyit játszol neten, úgy von le pontokat, vagy hogy?
5. Ha veszek egy Xbox360-at játékkal, akkor rákötöm vmi monitorra/tv-re és használható is, vagy kell vmit buherálni rajta, esetleg regisztrálni vhol?
6. Lentebb olvastam, h vkinek single-ben is kérte a live-ot, ez ugye nem gyakori. Én annak vagyok a híve, ha már megveszek vmit, akkor az legyen az enyém, használhassam, és ne kelljen még havidíjakat is fizetni. (Ezért is nem MMORPG-zek). Single-ben ugye a játék árán túl nincsenek plusz költségek?
1. Mikor várható bármiféle generációváltás? Meddig érdemes még a mostani modellekben gondolkodni?
2. Gondolom minél nagyobb felbontás annál jobb. Mégis kb. mi az a minimum képernyőméret, amin már élvezhető a móka, és inkább tv (LCD vagy plazma?), monitor, vagy mindegy? (Most pc-hez van egy 19"-os monitorom)
3. Kissé sokallom az Xbox360 játékok árát a pc-hez képest. Itt is van árzuhanás a régebbi dolgok esetében, vagy maradnak 13-18 ezer Ft között?
4. Láttam live feltöltést, 14000 Ft felett volt 4200 pont. Ez milyen rendszerben működik? Valami időkorlátozás alapon, vagy amennyit játszol neten, úgy von le pontokat, vagy hogy?
5. Ha veszek egy Xbox360-at játékkal, akkor rákötöm vmi monitorra/tv-re és használható is, vagy kell vmit buherálni rajta, esetleg regisztrálni vhol?
6. Lentebb olvastam, h vkinek single-ben is kérte a live-ot, ez ugye nem gyakori. Én annak vagyok a híve, ha már megveszek vmit, akkor az legyen az enyém, használhassam, és ne kelljen még havidíjakat is fizetni. (Ezért is nem MMORPG-zek). Single-ben ugye a játék árán túl nincsenek plusz költségek?
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
